Zarabianie przez internet

Internet to miejsce ogromnych możliwości. Poza rozrywką i nauką można również też tam zarabiać. Nic więc dziwnego, że ludzie szczególnie w czasach pandemii szukają zajęć, które mogą robić przez sieć. Ogromnym plusem pracy przez internet jest to, że możemy ją robić kiedy chcemy i gdzie chcemy, wystarczy nam tylko internet i komputer bądź smartfon. Sposobów na pracę przez internet jest bardzo wiele. Możemy rozwiązywać ankiety, tworzyć grafikę, wideo czy chociażby prowadzić social media firm. Dzisiaj jednak pod lupę wezmę zakłady sportowe, które zyskują coraz większą popularność w Polsce jak i na świecie.

Dla kogo jest obstawianie?

Obstawiać zakłady sportowe teoretycznie może każdy dorosły człowiek. Polecam to jednak głównie osobom, które orientują się w świecie sportu. Jeżeli jesteś kibicem jakiegoś sportu, bądź jakiejś drużyny to już masz duży plus. Samo obstawianie meczy nie jest trudne, ciężej jednak wytypować poprawny typ. 

Budżet

Ważną sprawą jest budżet. Powinniśmy przeznaczyć na to pieniądze, które możemy stracić. Wiadomo, każda inwestycja niesie za sobą ryzyko. Jeżeli nie chcemy szybko przegrać naszego budżetu to powinniśmy grać za maksymalnie 5% naszych pieniędzy. Dzięki temu nawet przy czarnej serii typów, uda nam się zachować pieniądze na dłuższy czas. Jeżeli nasz typ się nie powiedzie to nie grajmy na siłę. Chęć odegrania bardzo często prowadzi do szybkiej straty kapitału. Warto też pamiętać, aby co jakiś czas wypłacać część naszych wygranych po to, aby przypadkiem w nerwach wszystkiego nie przegrać. Grajmy też bez presji. Zakłady sportowe nie powinny opłacać nam rachunków, kredytu czy nas utrzymywać, przez taką presję możemy szybko wszystko przegrać.

Analiza spotkań 

Jak mamy już budżet to czas na pierwszy zakład. Najważniejszą zasadą jest obstawiać to na czym się znamy. Jeżeli oglądamy piłkę nożną mamy pojęcie o jakiejś lidze czy drużynach to nie warto kombinować i szukać czegoś innego. Dotyczy to każdego innego sportu. Dobra analiza daje nam duże szanse na powodzenie typu. Warto sprawdzić gdzie odbędzie się mecz, ponieważ gospodarze częściej wygrywają, trzeba też znać czy w drużynie nie ma kontuzji bądź zawieszeń. W grach gdzie jest wiele turniejów takich jak tenis czy np e-sport duży wpływ może mieć ranga turnieju. Czasem zawodnik czy drużyna odpuszcza dany turniej i jedzie tylko po wpisowe. Powinniśmy też znać sędziego meczu i styl jaki ma czy jest pobłażliwy czy wręcz przeciwnie. Warto też obserwować na grupach czy forum typerów lepszych od siebie i czytać ich analizy, czasem inni zobaczą to czego my nie widzimy.

Czy z obstawiania można żyć?

Ponad 90% graczy traci swój kapitał na obstawianiu zakładów sportowych. Jednak jeżeli znasz się na danym sporcie i będziesz przestrzegał zasad dotyczących budżetu, nie będą ponosić cię nerwy czy chęć do odegrania to masz szansę naprawdę dobrze na tym zarabiać. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ dobra analiza spotkania to nie jest pięć minut i po sprawie. Najlepsi typerzy czasem siedzą po kilka godzin nad jednym meczem, jednak zarobek z tego im to wynagradza.

Oceń nas!
reklama