Jak powielać swoje pieniądze – bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Bukmacherzy internetowi nieustannie powiększają swoją ofertę, dzięki czemu mamy nieograniczone możliwości do pomnażania kapitału. Nie każdy jednak wie w jaki sposób obstawiać zakłady. Wiele osób liczy po prostu na szczęście albo „ma przeczucie”, że wynik pójdzie po ich myśli. Zazwyczaj takie myślenie kończy się stratą pieniędzy. Podpowiadamy jakie są najlepsze sposoby obstawiania różnych sportów i na co ogólnie zwracać uwagę przy zakładach. 

Poświęćmy zakładom trochę czasu 

Najczęstszym błędem początkujących fanów obstawiania jest pośpiech. Niestety, ale zakłady bukmacherskie to nie kasyno. Nie wszystko można załatwić metodą na „chybił-trafił”. Warto poczytać trochę na temat rozgrywek, które chcemy obstawić. W przypadku piłki nożnej warto sprawdzić tabelę, formę drużyny i liczbę strzałów oddanych w ostatnim meczu. Dużo powiedzieć nam mogą ostatnie mecze pomiędzy drużynami. Często faworyt nie ma patentu na drużynę z dołu tabeli i regularnie z nią przegrywa. 

Nie ufajmy kursom 

Zdarza się, że kursy bywają zaniżone lub zbytnio podwyższone. Zdarza się, że na drużynę jest bardzo niski kurs, ale obstawiający nie uwzględni, że gra ona na wyjeździe. Byciem drużyną gości oznacza częste niespodzianki. Słabsza drużyna dzięki obecności publiczności zyskuje dodatkowe siły. Warto analizować kursy pod kątem ostatniej formy. Bywa, że drużyna ma serię pięciu porażek z rzędu, ale kurs jest w miarę niski. Dlaczego? Bo jest ona wysoko w tabeli. Nie ufajmy kursom bukmacherów, bo mogą wprowadzać w błąd. 

Nie puszczajmy „taśm” 

Perspektywa wysokiej wygranej za niskie pieniądze działa na wyobraźnię. Jak pokazują jednak statystyki – bardzo rzadko można się na tym wzbogacić w krótkiej perspektywie. „Taśmy” to popularne namnażanie kursów. Zamiast jednego czy dwóch meczów obstawiający wybiera ich kilkanaście, a nawet więcej. To najpopularniejszy sposób obstawiania meczy od Polaków. Może właśnie dlatego bukmacherzy tak często zarabiają na swoich klientach. 

Oglądajmy mecze

Ciężko być ekspertem w sporcie, jeżeli opieramy się wyłącznie na liczbach. Najłatwiej wzbogacić się na bukmacherce będąc specjalistą w danym sporcie. Najlepiej, jeśli będzie to jedna liga i jeden konkretny sport. Mnóstwo osób śledzi niższe ligi, gdzie częściej wygrywają faworyci. Zaniżony poziom nie pozwala na tak częste niespodzianki, dlatego łatwiej oprzeć na przeczuciu. Oczywiście nie każdą ligę możemy zobaczyć w telewizji. Ciekawą opcją może być np. druga liga polska. 

Uwzględnijmy wszystkie te porady jednocześnie

Zakłady bukmacherskie są dużo bardziej skomplikowane niż nam się wydaje. To nie tylko hazard, ale wiele zabawy z liczbami i oglądaniem sporej liczby meczów. Warto być na bieżąco ze statystykami i odpowiednio przygotować się do spotkania. Warto zaufać sobie, a nie bukmacherom internetowym, którzy często podają udziwnione kursy. Starajmy się obstawiać mało meczy, ale będąc odpowiednio przygotowanym. Jeżeli uwzględnimy to wszystko jednocześnie to mocno powielimy swoje pieniądze. 

5/5 - (1)
reklama